02 - Zimní stadion SPOS Milevsko, s.r.o.
Srpen   2017
1 Ne                                                                                                                                                        
2 Po                                                                                                                                                        
3 Čt                                                                                                           TUKANI                                      
1                                                                                                                                                        
2 So                                                                                                                                                        
3 Ne                                                                                                                                                        
1 Po                                                                                                                                                        
1 So                                                                                                                                                        
2 Ne                                                                                                                                                        
den 5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24
1 Út                                                                                                                                                        
2 St                                                                                                                                                        
3 Čt                                                                   Technická odstávka sportoviště                                                      
4                                                                                                                                                        
5 SO                                                                                                                                                        
6 NE                                                                                                                                                        
den 5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24
7 Po                                                                                                                                                        
8 Út                                                                                                                                                        
9 St                                                                                                                                                        
10 Čt                                                                   Technická odstávka sportoviště                                                      
11                                                                                                                                                        
12 SO                                                                                                                                                        
13 NE                                                                                                                                                        
den 5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24
14 Po                               X   3.tř.   X                     X Veřejné bruslení X   3.tř.   X   ml.žáci X   4.tř.   X                                            
15 Út                               X   3.tř.   X                     X Veřejné bruslení X   3.tř.   X   4.tř. X st.žáci   X     A     X                                
16 St                               X   3.tř.   X                     X Veřejné bruslení X   3.tř.   X   ml.žáci X 2.tř.   X   st.žáci X                                  
17 Čt                               X   3.tř.   X                     X Veřejné bruslení X   3.tř.   X   ml.žáci X 2.tř.   X     A     X                                
18                               X   3.tř.   X                     X Veřejné bruslení X   3.tř.   X   ml.žáci X st.žáci   X     A     X                                
19 SO                     X         3. tř. - zápas       X       HC       X   ml. Žáci zápas     X Veřejné bruslení X                                                    
20 NE                               X   2.tř.   X Veřejné bruslení X                         Veřejné bruslení X   4.tř.   X     A   X                                      
den 5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24
21 Po                                                               X Veřejné bruslení X   3.tř.   X   ml.žáci X   4.tř.   X                                            
22 Út                                                                         X Veřejné bruslení X   4.tř. X st.žáci   X     A     X                                
23 St                                                               X Veřejné bruslení X   3.tř.   X   ml.žáci X 2.tř.   X   st.žáci X                                  
24 Čt                                                 4.tř.   X       X Veřejné bruslení X   4.tř.   X   ml.žáci X st.žáci   X     A     X Dvořák X                      
25                                   X   3.tř.   X   4.tř.   X       X Veřejné bruslení X   st.žáci   X   2.tř. X ml.žáci   X     A     X DSC Deggendorf X                    
26 SO                     X DSC Deggendorf X Veselí  X Veselí  X Veřejné bruslení X   st.žáci   X Veselí  X Veselí  X   4.tř.   X DSC Deggendorf - Strakonice X                        
27 NE                     X DSC Deggendorf X Veselí  X Veselí  X   X DSC Deggendorf X Veřejné bruslení X Veselí  X Veselí  X   A   X                                          
den 5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24
28 Po                     X   3.tř.   X Veselí  X Veselí  X   ml.žáci záp.   X     4.tř.     X Veselí  X Veselí  X X     X     A-tým - IHC Písek     X                      
29 Út                     X   st.žáci X Veselí  X Veselí  X   X Veřejné bruslení X   3.tř.   X Veselí  X Veselí  X   2.tř.   X   4.tř.   X                                
30 St                     X   st.žáci X Veselí  X Veselí  X   ml.žáci   X     4.tř.     X Veselí  X Veselí  X ml.žáci X   A   X HC Radkov X                        
31 Čt                                                   X ml.žáci X         X Veřejné bruslení X   3.tř.   X ml.žáci X     X   A-tým - David Č.B.     X                  
03/2 - Malá umělá tráva  SPOS Milevsko, s.r.o.
Srpen   2017
1 Ne                                                                                                                                                        
2 Po                                                                                                                                                        
3 Čt                                                                                                           TUKANI                                      
1                                                                                                                                                        
2 So                                                                                                                                                        
3 Ne                                                                                                                                                        
1 Po                                                                                                                                                        
1 So                                                                                                                                                        
2 Ne                                                                                                                                                        
den 5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24
1 Út                                                                                                 HC st.žáci   Hrubec   Matoušek                            
2 St                                                                                                         Florbal   Horažďovský                              
3 Čt                                                                                                               Pletka                                  
4                                                                                                                                                        
5 SO                                                                                                                                                        
6 NE                                                                                                                                                        
den 5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24
7 Po                                                                                                                                                        
8 Út                                                                                                 HC st.žáci   Hrubec   Matoušek                            
9 St                                                                                                         Florbal   Horažďovský                              
10 Čt                                                                                                   HC st.žáci     Pletka                                  
11                                                                                                           HC A                                          
12 SO                                                                                                                                                        
13 NE                                                                                               Florbal                                                  
den 5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24
14 Po                                                                                                             Florbal                                    
15 Út                                                                                                 HC st.žáci   Hrubec   Matoušek                            
16 St                                                                                                         Florbal   Horažďovský                              
17 Čt                                                                                                   HC st.žáci     Pletka                                  
18                                                                                                             Florbal                                    
19 SO                                                                                                                                                        
20 NE                                                                                                                                                        
den 5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24
21 Po                                                                                                                                                        
22 Út                                                                                             FC mini + ml. přípravka   Hrubec   Matoušek                            
23 St                                                                                                         Florbal   Horažďovský                              
24 Čt                                                                                         HC 4.tř. FC mini + ml. přípravka   Pletka                                  
25                                                                                         HC 4.tř.                                                        
26 SO                                         HC 4.tř.                                                                                                        
27 NE                                                                                                                                                        
den 5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22 22-23 23-24
28 Po                                                                                                           Házená                                      
29 Út                                                                                             FC mini + ml. přípravka   Hrubec   Matoušek                            
30 St                                           HC                                                           Florbal   Horažďovský                              
31 Čt                                           HC                                               FC mini + ml. přípravka       Pletka